Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A43361

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
toyota rav4 , 2005 (fier, Tirane)

Postuar me: Djele, 03 Maj, 2015  08:49
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:28
Skadon me: Marte, 11 Gusht, 2015  08:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 7,000 €
 
shitet toyota rav4 , 2.0 nafte, kambio manuale, viti 2005, me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne 03/11/2015, makina eshte ne gjendje te shkelqyer , cmimi 7.000 euro i padiskutushem.... 068 55 85 559Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.