Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A40790

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Opel Frontera Viti 1996, 2.700 Euro (Tirane, Lezhe)

Postuar me: Merkure, 26 Nentor, 2014  12:32
Permiresuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:48
Skadon me: Premte, 06 Mars, 2015  12:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,700 €
 
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM.........: 190000

Opel Fronter 4x4, 4 xhama elektrik, motorr 2500 Nafte, Taksat te paguara deri ne Nentor 2015, siguracioni deri ne Janar 2015. Shum e mbajtur si nga ana estetike dhe ajo motorrike.
Shitet 2700 euro per arsye mosperdorimi.

Cel. : 0698283664Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.