Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A31990

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ford Ranger (Zogu i zi, Tirane)

Postuar me: Djele, 24 Mars, 2013  11:38
Permiresuar me: Merkure, 26 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Marte, 02 Korrik, 2013  12:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 12,000 €
 
Ford Ranger 2.5 me nafte dopjo kabine Viti 2007 Aktualishte ka 52000 km
Xhama dhe pasqyrat elektrike
Kondicioner
Radio CD-MP3
Timon dhe mbeshtetese krahu meshini
Disqe alumini

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.