Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A27992

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
makine (Laprake, Tirane)

Postuar me: Shtune, 23 Shkurt, 2013  09:26
Permiresuar me: Hene, 27 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Hene, 03 Qershor, 2013  10:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 8,000 €
 
shes nje makine fuoristrade mitsubishi L 200 ne ngjyre BLU. 4x4 te vitit 2004 me motorr 2.5 nafte manuale, me 7_8 litra per 100km ,ajo ka bere rreth 130 000 km,me air bag per shoferin edhe pasagjerin , me kasetafon te ri me cd ,eshte model i thjeshte pa condicioner me targa TR dhe dokumentacion te rregullt , eshte ne gjendje shume te mire pune . Makina eshte me timon ne krah te kundert model Anglez mund te perdoret si familjare edhe per pune ajo shitet per arsye emigrimi cmimi eshte i diskutushem per me shume sqarime ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit 0684518527Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.