Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 23 Nentor, 2017
http://homeplus.al/property/shitet-truall-tek-rruga-ura/ (Rruga Ura) (ka foto)

 100,000 €
Shtune, 11 Nentor, 2017
Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa ( Rr. Qemal Stafa) (ka foto)

 1,000,000 €
Shtune, 22 Korrik, 2017
Best Online Jobs 2017 - Simple Data Entry Jobs(4575)

 -
Premte, 17 Mars, 2017
Shitet biznes farmacie (Pallati ne Shigjeta) (Pallati me Shigjeta) (ka foto)

 20,000 €
Merkure, 14 Dhjetor, 2016
Shitet Call Center ne Gjendje Pune (te prokuroria) (ka foto)

 13,500 €
Premte, 28 Tetor, 2016
Shitet Resorti (OKAZION) (mullet)

 1,500,000 €
Merkure, 13 Korrik, 2016
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 20,000 €
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 18,000 €
Kontakt Shpk:Shitet Vend Parkimi tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 16,500 €
Shtune, 16 Maj, 2015
Vlore, Shes shtepi 2 kateshe (Vlore,Lagja Bonifikimi) (ka foto)

 150,000 €
Enjte, 01 Janar, 2015
Shes Apartament 160 m2 per zyre, dyqan ose banim (Kryqezimi Unaze dhe Don Bosco) (ka foto)

 -
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Tirane,shiten 2 ap. prane Institutit "Harry Fultz" me strukture 2+1dhe 1+1 (ka foto)

 -
Shiten garazhe te "Ambasador 3", Tirane (ka foto)

 -
Djele, 16 Nentor, 2014
Shitet apartament (Tek unaza e re)

 -
Enjte, 10 Korrik, 2014
Tirane, shesim Objekt dhe Truall ne Komunen Petrele. ( ne Komunen Petrele.) (ka foto)

 120 €
Merkure, 19 Mars, 2014
Vlore, shesim Truall ne Fshatin Tragjas (Fshatin Tragjas) (ka foto)

 50 €
Marte, 03 Shtator, 2013
shes Garazhin (Komuna e Parisit)

 15,000 €
Marte, 18 Qershor, 2013
Shes Garazhd (Tek ish blloku)

 20,000 €
Djele, 16 Qershor, 2013
Shes toke (Rr.Elbasanit)

 60 €
Premte, 08 Shkurt, 2013
Shes shtepi 2 kateshe, plus dyqan (Tapize, afer Hotel "Brama")

 -
Merkure, 06 Shkurt, 2013
shkembehen apartamente ne sarande me apartamente ne tirane

 14
Shtune, 24 Nentor, 2012
Tirane, shes Garazh ne Rr. Ismail Qemali, zona bll... (ka foto)

 35,000 €
Premte, 23 Nentor, 2012
ndertese 1kateshe (Kombinat)

 40,000 €
Premte, 09 Nentor, 2012
SHITET GARAZH PER AUTOVETURE I MBYLLUR POSHTE NJE PALLATI TE RI: (PAS ATSH-se.)

 15,000 €
Shtune, 29 Shtator, 2012
Shitet apartamend dupleks (Tek Stadiumi Selman Stermasi(Dinamo))

 340,000 €