Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 24 Qershor, 2016
Custom Services (Ministria e Jashtme)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Premte, 03 Qershor, 2016
HTML5 / CSS3 / Javascript / jQuery - Front End Developer (Ministria e Jashtme) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Cordova/Phonegap - Mobile Developer (Ministria e Jashtme) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 31 Maj, 2016
C# Developer w/ Xamarin (Ministria e Jashtme)  - Oferta pune / informatike - telecom

Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Enjte, 12 Maj, 2016
Call Center Operator/e  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Hene, 09 Maj, 2016
FACEBOOK I RI QE JU SHPERBLEN NE CDO ORE, DITE JAVE MUAJ DHE 365 DIT TE VITIT . (Rruga Don Bosko) (ka foto)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Shtune, 07 Maj, 2016
30 minuta pune ne dite . Vertete pune ne internet dhe nga shtepia . (Kombinat) (ka foto)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Enjte, 14 Prill, 2016
Presa appuntamenti - ambito medico - fino a 370/ora (ish Kinema 17 Nentori, Galeria)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 22 Mars, 2016
Kerkojme operatore telefonie ne fushen shendetesore (ish Kinema 17 Nentori, Galeria)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 01 Mars, 2016
Kerkohen operatore forex (Tek ish blloku) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Shtune, 27 Shkurt, 2016
Typing Jobs that pay for work done (21 dhjetori)  - Oferta pune / shitje - marketing

Typing Jobs that pay for work done (Kinostudio)  - Oferta pune / shitje - marketing

Premte, 19 Shkurt, 2016
Tirane, Ofroj vend pune Arkitekte (Tek unaza e re)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Tirane, ofroj vend pune Manaxher Shitjesh (Tek unaza e re)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Marte, 26 Janar, 2016
iContact e in ricerca dei 200 operatori (Tek ish blloku) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Premte, 15 Janar, 2016
Ofroj pune PRESTAR (Autostrada Tirane Durres)  - Oferta pune / industri - artizanat - transport

Hene, 11 Janar, 2016
Ofroj vend pune operator telefonik (21 dhjetori)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Shtune, 09 Janar, 2016
Kerkoj kamarjere (F) me eksperience pune (Perballe Birres Tirana)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Djele, 06 Dhjetor, 2015
License (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 11 Nentor, 2015
Ofroj License per drejtues teknik (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Shtune, 26 Shtator, 2015
Call center ACCUEIL seleziona 20 consulenti telefonici. (Tirana) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Hene, 10 Gusht, 2015
Kerkohen Agjent Real Estate (Immobiliar)  - Oferta pune / shitje - marketing

Hene, 27 Korrik, 2015
Kerkojme Agjente Shitjesh (Rr.Hoxha Tahsin nr: 52 Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Kerkojme Agjente shitjesh.TianDe Albania (Rr;Hoxha Tahsin nr:52, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing