Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 27 Gusht, 2017
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste (RRUGA KARL GEGA, STACIONI I TRENIT) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 20 Gusht, 2017
Shes toke (Berxull)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 17 Gusht, 2017
Shes kompjutera . (Pallati me Shigjeta) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 05 Gusht, 2017
kerkoj te blej Garsionere (ne Tirane)  - Shes e blej / Te tjera

Merkure, 02 Gusht, 2017
Lokal ne shitje prane 21 Dhjetorit (Rr.Kavajes) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 12 Korrik, 2017
Tavolinë pingpongu (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj sportive

Gomone (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj sportive

Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 06 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi") (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi") (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 05 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 03 Qershor, 2017
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Premte, 02 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese