Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Rr. “Durresit”,prane sheshit skenderbe, shitet 2+1, 130m2,pallat i ri. 2 tualete, kati VI, me hi (Tirane)

Shitet Dyqan ne qender te Tiranes (Sheshi Skenderbe, Tirane) (ka foto)

Merkure, 16 Prill, 2014
Tirane, shes Apartament 2+1 ne Rr. Mendar Shtylla, prane Kristal Center. (Rr.Mendar Shtylla, Kristal Center, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 15 Prill, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK 101 m² 70.700 Euro (Qendra Kristal, Prane Big Market) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 116 m² 112.500 Euro (Prane Kopshtit Botanik) (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

toke bujqesore , me leje ndertimi (valare afer autostrades, Gjirokaster)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

shes apartament (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet shtepi tek "Pallatet Agimi"/ Zyre ose Apartament (Zona e Bllokut) (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 14 Prill, 2014
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Okazion-Shiten apartamente me hipoteke 1+1 dhe 2+1 (Shkembi i Kavajes, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, tek kthesa e Kamzes, shiten 5 ambiente per zyra. (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Misto Mame, 460 euro/m2 shitet apartament 1+1. 80.66 m2, k.4 (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shiten ap. 2+1 te pallati Ambasador 3, shume prane qendres se Tiranes. (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Vlore, garsoniere 50 m2. - Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ba (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Tirane, shume prane parkut te liqenit, shitet ap. 2+1. Cmim i leverdisshem!!! (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 12 Prill, 2014
OKAZION.920 EURO/m2.Prane stadiumit "Qemal Stafa" (Rr "Faik Konica", Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 11 Prill, 2014
ZONA KINOSTUDIO. Shes apartament 2+1 sip.85m2 e mobiluar. Me hipoteke.Cmimi oferte. (Zona Kinostudio. Tek ish rruga Ura., Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes apartament 2+1+BLK 77 m² 53.900 Euro (Prane Liqenit te Tiranes) (Prane Liqenit Te Tiranes, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 120 m² 127.000 Euro (Tek Komuna e Parisit) (Tek Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHITET - GODINE / DYQAN - 4.K (Unaza e re, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Vlore, prane Marines, shitet njesi tregetare, Kati 2, 91.5 m², me hipoteke (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Orikum, shitet ambient tregetar 118 m2. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 7 kateshe. Ob (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Vlore, ne qender, shitet apartament 2+1, 103 M2, K.6. 400 euro/m2 (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente ne strukture garzoniere, 1+1 dhe 2+1 (Plazhi plepa) (Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Enjte, 10 Prill, 2014
shes vile 3 kateshe (RR."Sadik Petrela", afer disko "VEN, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

SHES APARTAMENT 1+1 DHE 2+1, TEK LIQENI THATE DHE KOPSHTI BOTANIK (LIQENI THATE @ KOPSHTI BOTANIK, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades Durres-Morine. Me hipoteke (Segmenti RRESHEN-REPS), Rreshen)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore