pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Takime

Takime

 
Kerko
 
Titulli
Enjte, 23 Tetor, 2014
Bejm masazhe relaksuese vetem per femra. Cmimi per ni ore masazhe 10 euro. Per masazhe mund te vim e (Dardani, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

Kerkoje femer per sex me pages, te interesuarat mund te me shkruajn direkt ketu. Pagesa do te jete e (Bregu i diellit, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

aventure te mire seks te fort dashni magic sekret me femra beqaresha apo gra martume (peja PRIZREN, prishtine, Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

dhurata te mira bashk me seks dua vetem gra martume dhe beqaresha (PRIZREN, prishtine pej, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

vetem femra martume apo vetem beqaresha. me kalu seks pushime dhe dhurata majme mira (PRIZREN, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

seks magic professional per femra beqare apo grua martuar, do tju dhuroj rroge apo dhurat madhe (Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

a kishit pas deshir ferat beqaresha apo femrat martuart te kan seks magin me mu qe tju jap dhurat (gjakove. PRIZREN, prishtine peje., Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

baba dimiri po vjen me ju pru femrave reja dhurata e grave martune pare e seks magic (gjakove. PRIZREN, prishtine pej, Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

jam i uritur shum sepse dua vajza te reja apo gra te martuart per seks dhe ndim financiare me dhurat (gjakove. PRIZREN, prishtine, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

kerkoje vajza te reja apo grua te martuar qe te kemi seks te fort dhe tju ndimoj me rroge a dhurata (gjakove. PRIZREN, prishtine, Prishtine)  - Takime / Burre kerkon grua

aladini kerkon princeshen e vet per qaste te bukura dhe seks te fort dhe secret por edhe dhurata (gjakove. PRIZREN, prishtine, Prishtine)  - Takime / Kerkoj miq

Merkure, 22 Tetor, 2014
Sekreti i embel (Peje, Peje)  - Takime / Cifte

Kerkoj Femer Per Lidhje Sekrete (Shkup, Shkup)  - Takime / Burre kerkon grua

Takime te paharruara per zonja (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

I gatshem per aventura seksuale me çifte te te gjitha moshave (Heteroseksual) !!! (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

Deshironi nje dashnor te zjarrte qe fantazite tuaja i ben realitet ? (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Burre kerkon grua

pershendetje (?, Ferizaj)  - Takime / Kerkoj miq

2+1=3 kerkoj (Prishtine)  - Takime / Cifte

Marte, 21 Tetor, 2014
Sekret (Prizeren, Prizren)  - Takime / Cifte

kerkoj gru tmartume (Gjilan)  - Takime / Burre kerkon grua

Masazher per cifte dhe femra (Kosova, Prizren)  - Takime / Cifte

Babi per mami (Prishtine) (ka foto)  - Takime / Kerkoj miq

Hene, 20 Tetor, 2014
kerkoi femra te martuara apo te pa martuara per seks vetem ne zvicerr (zvicerr, Prishtine) (ka foto)  - Takime / Cifte

sektet sekret (Zogu i zi, Tirane)  - Takime / Cifte

Djele, 19 Tetor, 2014
( jemi cifte dhe kerkojme cifte ) (Lagja 20 tetori, Lushnje)  - Takime / Cifte