Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Dyqane e lokale me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 25 Maj, 2016
Dyan me qera ne Shkoder (Rrotondoja, tek Artistikja, Shkoder) (ka foto)

 50,000 LEK
Shtune, 21 Maj, 2016
Elbasan, jap me qera Dyqan Kati 2, 40 m² (Pran stadjumit Elbasan aren ( KOMPLEKSI DARDAN ELBASAN, Tirane) (ka foto)

 250 €
Merkure, 18 Maj, 2016
Myslym Shyri Ambient biznesi me qera (Te Adidas, Tirane) (ka foto)

 500 €
Hene, 16 Maj, 2016
Jepet me Qera (Rruga Shkoder Koplik Km2, Shkoder) (ka foto)

 100,000 LEK
Merkure, 04 Maj, 2016
Jepet me Qera (Parruce, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 50,000 LEK
Premte, 29 Prill, 2016
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. (Tirane) (ka foto)

 400 €
Marte, 26 Prill, 2016
Jepet me Qera (Ish 5 Heronjte, Shkoder) (ka foto)

 1,100 €
Bar - Pizzeri me Qera , tek Hyrja e Parkut , me ambjent 1.500 m2 dhe parking (Tirane) (ka foto)

 2,500 €
Enjte, 21 Prill, 2016
Japim me Qera Ambjent 450 m2 , tek Kopeshti Botanik , 1200 Euro (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)

 1,200 €
MAGANIZE (RUGA AZDRENI , Nr 7 , MBRAPA ARDENOS, Tirane) (ka foto)

 35,000 LEK
Ambjent Biznesi 82 m2 , me Qera , Pamje panoramike , ne Pallat te ri , Stadiumi Dinamo , 750 Eur (Tirane) (ka foto)

 750 €
Merkure, 20 Prill, 2016
Ambjent 80 m2 per Biznes te Ujvara - Stadiumi Dinamo ( kati -1 ) (Tirane) (ka foto)

 400 €
Djele, 17 Prill, 2016
Tirane, jap me qera ambjent biznesi , 24 m² 15.000 Leke (Prane ures se drejtorise se policise) (Bv.Gjergj Fishta, Tirane)

 15,000 LEK
Shtune, 16 Prill, 2016
Dyqan 150 m2 me Qera , afer Bllokut , ne rruge kryesore - Rr. Pjeter Bogdani , 2000 Euro (Tirane) (ka foto)

 2,000 €
Hene, 11 Prill, 2016
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro (Tirane) (ka foto)

 575 €
Premte, 08 Prill, 2016
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 (Tirane) (ka foto)

 5,000 €
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 (Tirane) (ka foto)

 5,000 €
Enjte, 24 Mars, 2016
SHES SHTEPI (SALMONE DURRES, Tirane) (ka foto)

 600 €
Merkure, 16 Mars, 2016
Jepet me qera Tobacco Shop (Rr." Kadri Kerciku",Tirane. 200m mb, Tirane)

 30 LEK
Hene, 14 Mars, 2016
DYQANE DHE LOKALE ME QERA (TIRANE, Tirane)

 -
JAP TAVERNE ME QERA (NE QENDER TE TIRANES., Tirane)

 -
JAP DYQAN 85 M2, PRANE HOTEL DIPLOMAT (PRANE HOTEL DIPLOMAT, Tirane)

 -
Premte, 26 Shkurt, 2016
Jepet me qera Bar-Restorant i mobiluar (SAUK, Tirane) (ka foto)

 1,500 €
Enjte, 25 Shkurt, 2016
KERKOJ AMBJENT PER DYQAN NGA 100 DERI 200 M2 (RRUGE KRYESORE, Tirane)

 1,800 €
Merkure, 17 Shkurt, 2016
Jepet me Qera (Parruce, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 400 €