Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Postimi# A54004

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa ( Rr. Qemal Stafa, Tirane)

Postuar me: Premte, 16 Shkurt, 2018  12:21
Skadon me: Djele, 27 Maj, 2018  13:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,000,000 €
 
Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne perberje ka 8 dhoma, 3 korridore, 8 tualete dhe ne katin e pare ka nje bar-restorant. Aktualisht eshte ne gjendje pune dhe totalisht i mobiluar. Ndodhet ne lokacion primar dhe ne nje zone te zhvilluar. Me dokumenta te rregullta.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 1.000000 euro.
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB