Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58606

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tapatriçe vere rrushi. (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje)

Postuar me: Marte, 08 Gusht, 2017  00:14
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  23:14
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 2,000 LEK
 
Paisje për vendosje tapash në shishe 0.75 dhe 1.5 litra. Pak e përdorur, në gjëndje të mirë.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB