Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58600

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kazan Inoksi 400 L (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje)

Postuar me: Hene, 07 Gusht, 2017  23:47
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  22:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 32,000 LEK
 
Kazan inoksi me kapacitet 400litra me kapak inoksi dhe këmbalec inoksi i përshtashëm për fermentim rrushi në gjëndje shumë të mirë. (pa gërvishje dhe pa dëmtime) Ka gjithashtu një rubinet në pjesën e poshtëme për zbrazjen e lëngut.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.