Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A50383

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Lokal ne shitje prane 21 Dhjetorit (Rr.Kavajes, Tirane)

Postuar me: Merkure, 02 Gusht, 2017  11:21
Skadon me: Premte, 10 Nentor, 2017  10:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,100,000 €
 
Ambienti ndahet ne sallen kryesore dhe nje salle me te vogel. Ne sallen kryesore ka 2 ambiente private, nje salle VIP, ambienti i menaxhimit te lokalit (recepsioni), ambienti i barit, magazina dhe 6 tualetet. Ne salle jane te instaluar 27 monitore, 30 tavolina, 6 sete kolltuqesh, bari, sporteli per lloto, frigoriferi. Ne sallen e vogel ka te instaluar 11 monitor, 10 tavolina. Lokali ka sistem aspirimi e kondicionimi. Eshte i pajisur me gjenerator dhe eshte i gjithi i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkekohore. Veranda e jashtme eshte e rrethuar dhe ka disa tavolina. Lokali eshte ne nje lokacion me shume akses dhe te frekuesntuar me dalje ne Rr. Muhamet Gjollesha e ne Rr. e Kavajes. Eshte me hipoteke dhe ka shume vite qe funksionon si biznes i konsoliduar. Me mundesi parkimi edhe per kohe te gjate.

Cmimi 1.100.000 euro

www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB