Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Postimi# A53467

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste (RRUGA KARL GEGA, STACIONI I TRENIT, Tirane)

Postuar me: Djele, 27 Gusht, 2017  18:37
Skadon me: Marte, 05 Dhjetor, 2017  17:37
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 4,000
 
Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e bleresit. Produkti ndodhet ne rrugen Karl Gega, stacioni trenit ne nje apartament privat. Numer telefoni 0696848117, aksales@freemail.hu, cmimi 4000 LEK te reja.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB